Flat In Central Duesseldorf

  • 68 m²

Flat In Central Duesseldorf ligger endast 1 km från tågstationen Düsseldorf centralstation och ungefär 5 minuters gångavstånd från Kirche St. Suibertus. Den 68 m² stora lägenheten kan ta emot upp till 4 gäster.

Flat In Central Duesseldorf har ett komplett kök och utrustning för matlagning.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, inom 2 km från Rheinturm/TV-torn. Gästerna kommer att bo cirka 25 minuter till fots från Königsallee. Kunsthalle Düsseldorf ligger cirka 2,1 km bort. Busstationen Feuerbachstrasse är belägen mindre än 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Flat In Central Duesseldorf
3 Room Flat In Cosy Area Of Duesseldorf
Mobilpris

3 Room Flat In Cosy Area Of Duesseldorf

9.0
Utmärkt 3 recensioner
0 m från boendet
3 Room Downtown Apartment Bilk
Mobilpris

3 Room Downtown Apartment Bilk

8.8
Fantastiskt 7 recensioner
217 m från boendet
USD 311 USD 280
per natt
White 60 Qm Apartment - Zentral - Balkon - Messe
Mobilpris

White 60 Qm Apartment - Zentral - Balkon - Messe

7.5
Bra 27 recensioner
294 m från boendet
USD 152 USD 137
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer006-2-0025155-25
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Flat In Central Duesseldorf?
      Populära sevärdheter nära Flat In Central Duesseldorf inkluderar bland annat Königsallee, Romerska mosaikmuseet, Rheinturm/TV-torn.
    • Hur stort är Flat In Central Duesseldorf?
      Flat In Central Duesseldorf är 68 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Flat In Central Duesseldorf

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng